VÝROBA PÁSOVÝCH PIL A TECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ
Domů | English | Deutsch
O násProduktyPartneřiVeletrhyKontakt
O nás

VYSOKÁ KVALITA  •  MODERNÍ TECHNOLOGIE  •  ŘEŠENÍ NA MÍRU

Historie firmy v Jesenici sahá do začátku roku 1969, kdy vznikl strojírenský provoz, zabývající se výrobní kooperací pro strojírenské podniky okresu Rakovník. V roce 1975 vznikl závod zabývající se především výrobou jednoúčelových strojů pro potřeby podniků automobilového průmyslu. Již v sedmdesátých letech vyráběl závod v Jesenici jednoúčelové stroje řízené programovatelnými automaty, v tehdejším měřítku na vysoké technické úrovni.

Touto technicky náročnou výrobou se v Jesenici ustavil tým vysoce technicky a odborně kvalifikovaných pracovníků, který po roce 1989 pokračuje na změněném výrobním programu při výrobě strojních pásových pil na kov.

V průběhu posledních let se závod technickou inovací svých výrobků dostal na úroveň dosahovanou zahraničními konkurenty, získal si důvěru zákazníků i konkurence.

Výrobní program firmy v současné době představuje ucelenou nabídku pásových pil a příslušenství umožňující dělení materiálu až do Ø 1100 mm. Mimo této základní nabídky se firma věnuje i konstrukci a výrobě jednoúčelových pil a zažízení. Tím může uspokojit technické požadavky takřka jakéhokoliv zákazníka.

Foto závodu

STROJÍRNA JESENICE s. r. o., Zahradní 223, 270 33 Jesenice u Rakovníka