O SPOLEČNOSTI

home / o společnosti

VYSOKÁ KVALITA • MODERNÍ TECHNOLOGIE • ŘEŠENÍ NA MÍRU

 

Historie firmy v Jesenici sahá do začátku roku 1969, kdy vznikl strojírenský provoz, zabývající se výrobní kooperací pro strojírenské podniky okresu Rakovník. V roce 1975 vznikl závod zabývající se především výrobou jednoúčelových strojů pro potřeby podniků automobilového průmyslu. Již v sedmdesátých letech vyráběl závod v Jesenici jednoúčelové stroje řízené programovatelnými automaty, v tehdejším měřítku na vysoké technické úrovni.

 

Touto technicky náročnou výrobou se v Jesenici ustavil tým vysoce technicky a odborně kvalifikovaných pracovníků, který po roce 1989 pokračuje na změněném výrobním programu při výrobě strojních pásových pil na kov.

 

V průběhu posledních let se závod technickou inovací svých výrobků dostal na úroveň dosahovanou zahraničními konkurenty, získal si důvěru zákazníků i konkurence.

 

Výrobní program firmy v současné době představuje ucelenou nabídku pásových pil a příslušenství umožňující dělení materiálu až do Ø 1100 mm. Mimo této základní nabídky se firma věnuje i konstrukci a výrobě jednoúčelových pil a zažízení. Tím může uspokojit technické požadavky takřka jakéhokoliv zákazníka.

STROJÍRNA JESENICE s. r. o.

Zahradní 223, 270 33 Jesenice u Rakovníka

+420 313 521 910

info@tmj.cz

IČ: 052 99 021

DIČ: CZ05299021